Zavřít
0,- Kč bez DPH
Váš nákupní košík je prázdný.
Katalog produktů

  Šňůrky na krk

  Zobrazit Mřížka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránce

  Šňůrka dvouvrstvá s potiskem

  Jemná saténová šňůrka s plnobarevným potiskem v kombinaci se šňůrkou s pevného textilu. Vhodná pro zavěšení klíčů, identifikační karty nebo mobilního telefonu. Originální řešení pro vaše akce, festivaly a společenské události.
  od 11,90 Kč bez DPH

  Šňůrka pevný textil bez potisku

  Šňůrka z pevného textilu na krk, klíčenka, nebo také lanyard patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější zboží a pomůcky pro identifikaci. Vhodná pro zavěšení identifikační karty, klíčů, či jakéhokoliv přívěsku.
  od 11,90 Kč bez DPH

  Šňůrka pevný textil s potiskem

  Šňůrka z pevného textilu na krk, klíčenka, nebo také lanyard s vlastním potiskem patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější zboží a pomůcky pro identifikaci. Vhodná pro zavěšení identifikační karty, klíčů, či jakéhokoliv přívěsku. Ideální také jako reklamní předmět.
  od 7,90 Kč bez DPH

  Šňůrka pevný textil se dvěma karabinami

  Šňůrka z pevného textilu na krk, klíčenka, nebo také lanyard patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější zboží a pomůcky pro identifikaci. Vhodná pro zavěšení identifikační karty, klíčů, či jakéhokoliv přívěsku.
  od 8,90 Kč bez DPH

  Šňůrka saténová s potiskem

  Jemná saténová šňůrka s plnobarevným potiskem. Vhodná pro zavěšení klíčů, identifikační karty nebo mobilního telefonu. Originální řešení pro vaše akce, festivaly a společenské události.
  od 7,50 Kč bez DPH

  Šňůrka saténová s potiskem bez dopľňků

  Jemná saténová šňůrka s plnobarevným potiskem. Vhodná pro zavěšení medailí či jiné další využití.
  od 7,90 Kč bez DPH

  Šňůrka saténová se dvěma karabinami

  Jemná saténová šňůrka s plnobarevným potiskem a 2 karabinami. Vhodná pro zavěšení klíčů, identifikační karty nebo mobilního telefonu. Originální řešení pro vaše akce, festivaly a společenské události.
  od 9,50 Kč bez DPH

  Šňůrka tkaničková (10 mm) bez potisku

  Tkaničková šňůrka na krk, klíčenka, nebo také lanyard patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější zboží a pomůcky pro identifikaci. Šňůrka je velmi příjemná, jemná a vhodná pro zavěšení identifikační karty, klíčů, či jakéhokoliv přívěsku.
  od 9,90 Kč bez DPH

  Šňůrka tkaničková (10 mm) s potiskem

  Tkaničková šňůrka na krk, klíčenka, nebo také lanyard patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější zboží a pomůcky pro identifikaci. Šňůrka je velmi příjemná, jemná a vhodná pro zavěšení identifikační karty, klíčů, či jakéhokoliv přívěsku. Vlastní potisk zajistí originalitu. Vhodné také jako reklamní předmět.
  od 6,90 Kč bez DPH

  Šňůrka tkaničková (10 mm) se dvěma karabinami a potiskem

  Tkaničková šňůrka na krk se dvěma karabinami, klíčenka, nebo také lanyard patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější zboží a pomůcky pro identifikaci. Šňůrka je velmi příjemná, jemná a vhodná pro zavěšení identifikační karty, klíčů, či jakéhokoliv přívěsku. Vlastní potisk zajistí originalitu. Vhodné také jako reklamní předmět.
  od 7,50 Kč bez DPH

  Šňůrka Tube

  Prémiová Šňůrka Tube je kvalitní šňůrka s vlastním designem a libovolným zakončením. Pokud Vás již nebaví standardní typy šňůrek, tato je určena přímo pro vás!
  od 19,90 Kč bez DPH

  USB lanyard

  Prémiový multifunkční lanyard, který se v mžiku promění v datový či nabíjecí USB kabel s vybranou koncovkou.
  od 79,90 Kč bez DPH

  Šňůrky na krk