Zavřít
0,- Kč bez DPH
Váš nákupní košík je prázdný.
Katalog produktů

  Šňůrky s potiskem

  Zobrazit Mřížka Seznam
  Seřadit podle

  Šňůrka dvouvrstvá s potiskem

  Jemná saténová šňůrka s plnobarevným potiskem v kombinaci se šňůrkou s pevného textilu. Vhodná pro zavěšení klíčů, identifikační karty nebo mobilního telefonu. Originální řešení pro vaše akce, festivaly a společenské události.
  od 11,90 Kč bez DPH

  Šňůrka saténová s potiskem

  Jemná saténová šňůrka s plnobarevným potiskem. Vhodná pro zavěšení klíčů, identifikační karty nebo mobilního telefonu. Originální řešení pro vaše akce, festivaly a společenské události.
  od 7,50 Kč bez DPH

  Šňůrka saténová s potiskem bez dopľňků

  Jemná saténová šňůrka s plnobarevným potiskem. Vhodná pro zavěšení medailí či jiné další využití.
  od 7,90 Kč bez DPH

  Šňůrka Tube

  Prémiová Šňůrka Tube je kvalitní šňůrka s vlastním designem a libovolným zakončením. Pokud Vás již nebaví standardní typy šňůrek, tato je určena přímo pro vás!
  od 19,90 Kč bez DPH

  Šňůrka tkaničková (10 mm) s potiskem

  Tkaničková šňůrka na krk, klíčenka, nebo také lanyard patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější zboží a pomůcky pro identifikaci. Šňůrka je velmi příjemná, jemná a vhodná pro zavěšení identifikační karty, klíčů, či jakéhokoliv přívěsku. Vlastní potisk zajistí originalitu. Vhodné také jako reklamní předmět.
  od 6,90 Kč bez DPH

  Šňůrka pevný textil s potiskem

  Šňůrka z pevného textilu na krk, klíčenka, nebo také lanyard s vlastním potiskem patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější zboží a pomůcky pro identifikaci. Vhodná pro zavěšení identifikační karty, klíčů, či jakéhokoliv přívěsku. Ideální také jako reklamní předmět.
  od 7,90 Kč bez DPH

  Šňůrka saténová se dvěma karabinami

  Jemná saténová šňůrka s plnobarevným potiskem a 2 karabinami. Vhodná pro zavěšení klíčů, identifikační karty nebo mobilního telefonu. Originální řešení pro vaše akce, festivaly a společenské události.
  od 9,50 Kč bez DPH

  Šňůrka tkaničková (10 mm) se dvěma karabinami a potiskem

  Tkaničková šňůrka na krk se dvěma karabinami, klíčenka, nebo také lanyard patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější zboží a pomůcky pro identifikaci. Šňůrka je velmi příjemná, jemná a vhodná pro zavěšení identifikační karty, klíčů, či jakéhokoliv přívěsku. Vlastní potisk zajistí originalitu. Vhodné také jako reklamní předmět.
  od 7,50 Kč bez DPH

  Šňůrka pevný textil se dvěma karabinami

  Šňůrka z pevného textilu na krk, klíčenka, nebo také lanyard patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější zboží a pomůcky pro identifikaci. Vhodná pro zavěšení identifikační karty, klíčů, či jakéhokoliv přívěsku.
  od 8,90 Kč bez DPH

  Šňůrky s potiskem