Zavřít
0,- Kč bez DPH
Váš nákupní košík je prázdný.
Katalog produktů

  Jak vybrat vhodnou barvu tyvekových náramků?

  1.        Barvy pro snadnou identifikaci

  Hlavní funkcí identifikačních náramků je označení návštěvníků společenských událostí. V případě, že mají lidé možnost opustit místo konání akce a následně se na základě ukázání náramku na ruce vrátit, doporučujeme zvolit takovou barvu, která je na první pohled dobře viditelná.

  Mezi takové barvy patří především neonové odstíny – neonová žlutá a neonová zelená. Kromě nich můžeme doporučit také limetkovou, ohnivou nebo odstín aqua.

  1.        Elegantní provedení

  Za určitých okolností je vhodné upřednostnit elegantní vzhled náramku před snadnou viditelností. Zejména pokud účast na akci vyžaduje dress code nebo se akce koná v honosných prostorech.

  V tomto případě se nabízí: tmavě modrá, zlatá, černá, stříbrná, bílá či šedá.

  1.        Akce pro děti

  V případě, že pořádáte událost pro děti, nabízí se holčičí a klučičí varianta náramků. Něžnější řešení může být v podobě levandulové a nebeské, pokud chcete vsadit na zářivé barvy, nic nepřekoná neonovou růžovou a neonovou modrou.

  V případě, že preferujete použití pouze jedné barvy, nabízí se neutrální žlutá. V obou případech doporučujeme zvolit užší náramekID náramek Tyvek® 19 mm, který díky své šířce dobře padne i malým dětem.

  1.        Volba barev dle firemní identity

  Další z možností je držet se při výběru identifikačních prvků firemních barev. V případě tyvek náramků máte na výběr ze 22 barev.

  V případě, že v naší nabídce nenaleznete odstín, který by odpovídat či se přibližoval firemním barvám, doporučujeme zvážit tyvekové náramky SharpBand Premium s plnobarevným potiskem. Tyto náramky dokážeme potisknout libovolnou CMYK grafikou – a to po celé délce i šířce náramku bez okrajů.

  Náš tip: Veškeré tyvekové náramky je možné potisknout, čímž se lze snadno chránit před paděláním. Dalším možným prvkem ochrany před plagiátorstvím je metalická ražba, která je nejen nenapodobitelná, ale zároveň vypadá velmi luxusně – především ve zlatém a stříbrném provedení.