Zavřít
0,- Kč bez DPH
Váš nákupní košík je prázdný.
Katalog produktů

  Látkové náramky

  Zobrazit Mřížka Seznam
  Seřadit podle

  Látkový náramek saténový

  Stylový identifikační náramek vhodný pro vícedenní události a důležité společenské nebo kulturní akce. Kromě užitné funkce saténové náramky skvěle podporují i image vaší akce.
  od 1,90 Kč bez DPH

  Látkový náramek tkaný

  Tkané látkové náramky s vlastním designem a různými typy uzávěrů. Oblíbené na významné společenské události, vícedenní akce nebo festivaly. Nepřenosný identifikační náramek.
  od 1,80 Kč bez DPH

  Látkový náramek tkaný s RFID tagem

  Tkané látkové náramky s vlastním designem, RFID tagem a různými typy uzávěrů. Oblíbené na významné společenské události, vícedenní akce nebo festivaly. Nepřenosný identifikační náramek.
  Odeslat nezávaznou poptávku

  Saténový náramek s RFID tagem

  Saténové náramky s vlastním designem, RFID tagem a různými typy uzávěrů. Oblíbené na významné společenské události, vícedenní akce nebo festivaly. Nepřenosný identifikační náramek.
  Odeslat nezávaznou poptávku

  Tkaný náramek se všitým RFID čipem

  Tkané látkové náramky s vlastním designem, všitým RFID čipem a různými typy uzávěrů. Oblíbené na významné společenské události, vícedenní akce nebo festivaly. Nepřenosný identifikační náramek.
  Odeslat nezávaznou poptávku

  Kleště na hliníkové plomby

  Crimpovací kleště pro uzamčení hliníkových plomb na látkových náramcích. Nezbytný doplněk pro látkové náramky s ALU plombou.
  450,00 Kč bez DPH