Zavřít
0,- Kč bez DPH
Váš nákupní košík je prázdný.
Katalog produktů

  Reference

  "Při spolupráci s GetID si nejvíc ceníme tří zásadních věcí: flexibility s kterou dokáží ihned reagovat na naše požadavky, kvality dodaného zboží a v neposlední řadě i velmi příznivých cen."

  PAVEL MAFUNA MARTINEK
  Krakonošovo s.r.o.

  "Profesionální, přátelský a především flexibilní přístup je v našem oboru důležitým faktorem úspěchu. Jsem rád, že se na tým GetID a jejich dodávky pro naše marketingové projekty můžeme dlouhodobě spoléhat."

  MILAN ŠIMÁČEK, jednatel
  CCL-CONFERENCE CZECHOSLOVAKIA LTD.

  "Zkušený tým GetID je pro náš fotbalový klub zárukou, že i ty nejnáročnější požadavky jsou splněny včas a v nejvyšší kvalitě."

  DAREK JAKUBOWICZ, ředitel
  Bohemians Praha 1905

  KLIENTI NÁM PÍŠÍ

  Na tak skvělou spolupráci s vámi se nezapomíná :-).
  Jakmile zase něco bude, velice ráda se ozvu.

  Fajn den

  S pozdravem,
  Alena Tlačbabová
  CONTIMEX

  Dobrý den,

  až teď jsem našel čas, abych Vám moc poděkoval za rychlé vyřízení mě objednávky. Je vidět že jste opravdoví profesionálové. Perfektní kvalita a rychlost doručení s jakou jsem se ještě nesetkal. Moc děkuji a příště opět objednávám u Vás.

  S pozdravem,
  R. Pícha

  Vážení přátelé,

  touto cestou bychom Vám rádi vyslovili poděkování za pomoc i tolik nezbytnou podporu při tradičním zajištění provozní a technické organizace našeho festivalu vín, kultury, historie a především dobré nálady – Pálavského vinobraní 2016.

  Druhý zářijový víkend přilákal do Mikulova opět rekordní počet návštěvníků, od nichž se linuly hlasy pozitivních reakcí a celkové spokojenosti. Nemalou zásluhu na hladkém průběhu letošního 69. ročníku máte pak zcela určitě Vy, vaše práce a profesionální nasazení po celou dobu konání vinobraní.

  Velmi si vážíme naší vzájemné spolupráce a věříme, že se společně zase sejdeme na tentokrát jubilejním 70. ročníku Pálavského vinobraní 2017.

  Se srdečným pozdravem

  Rostislav Koštial
  starosta města Mikulov

  Dobrý den

  Děkuji za zboží od vaší společnosti, je krásné. Dobrá práce.
  Mějte se pěkně.
  Markéta

  Markéta Schröcková
  GLOBE AROUND