Zavřít
0,- Kč bez DPH
Váš nákupní košík je prázdný.
Katalog produktů

  Karty a tiskárny

  Zobrazit Mřížka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránce

  Papírové karty PolyArt

  Voděodolná papírová karta s plnobarevným potiskem. Tři základní velikosti, jednostranný i oboustranný potisk. Výroba všech typů karet (zákaznické karty, VIP vstupní karty, klubové karty).
  od 2,50 Kč bez DPH

  Plastová karta 85x54 mm s potiskem

  Klasická plastová karta s potiskem, ražbou. Různé velikosti a typy úprav. Výroba všech typů karet (zákaznické karty, věrnostní karty, klubové karty).
  od 1,90 Kč bez DPH

  RFID Plastová karta - čip EM4200

  Klasická bílá plastová karta s RFID čipem EM4200.
  od 12,90 Kč bez DPH

  RFID Plastová karta 85x54 mm

  Klasická plastová karta s potiskem, ražbou a RFID čipem. Různé velikosti a typy úprav. Výroba všech typů karet (zákaznické karty, věrnostní karty, klubové karty).
  od 5,90 Kč bez DPH

  ZXP Series 1 tiskárna karet

  Tiskárna karet, která představuje ideální řešení pro nízko objemové a jednostranné tiskové úlohy v barevném či černobílém provedení a nabízí jej při vynaložení minimální počáteční investice. Snadno použitelné, ekologické tiskové kazety pro ZXP Series 1 tiskárny karet představují nejlepší vstupní zařízení pro tiskové úlohy na trhu.
  19 990,00 Kč bez DPH

  ZXP Series 3 tiskárna karet

  Spolehlivá a snadno použitelná je tiskárna ZXP Series 3. Představuje všechno, co je možné očekávat od profesionální tiskárny. Je ideálním řešením pro nízký či střední objem tiskových úloh, pro jednostranný či oboustranný tisk. Aplikace vyžaduje minimální školení obsluhy, ale nabízí vynikající kvalitu tisku. ZXP Series 3 tiskárny nabízejí rozšířené funkce a možnosti velkokapacitního média.
  23 990,00 Kč bez DPH

  ZXP Series 9 tiskárna karet

  Retransferová tiskárna Zebra ZXP 9 - oboustranná s výjimečně rychlým a spolehlivým tiskem PVC karet.
  65 990,00 Kč bez DPH

  Karty a tiskárny